Mistrz TENIS 10, Wicemistrz Polski U12

Mikołaj Arent

Mikołaj po raz pierwszy na korcie pojawił się mając zaledwie trzy lata. Zamiłowanie do tenisa odziedziczył po ojcu oraz dziadku - w tej rodzinie tenis to tradycja.

Forehand Mikołaja

Tenis to w przypadku Mikołaja coś więcej niż pasja. To wielka miłość i osobisty pomysł na życie - pragnie zostać zawodowym tenisistą, który będzie w czołówce ATP.

Backhand Mikołaja

Opiekuje się Mikołajem sztab zawodowców: trener motoryki, trener gimnastyki sportowej - no i oczywiście trener tenisa ziemnego Błażej Koniusz.

Mikołaja cechują waleczność i zimna głowa

W tym wieku to naprawdę rzadkie połączenie (10 lat).
Poza kortem Mikołaj myśli i oddycha tenisem. Ogląda mecze najlepszych tenisistów, czyta ich biografie i zasypia widząc się w finałach Wielkiego Szlema…

Dalszy rozwój Mikołaja jest uzależniony od finansów...

…dlatego:

jeśli leży Ci na sercu pomaganie oraz jesteś osobą, która:

  • szuka kreatywnego sposobu na promocję firmy w ramach biznesu odpowiedzialnego społecznie
  • jest fanem tej pięknej dyscypliny, któremu zależy na wsparciu finansowym Jego nieprzeciętnego talentu

Pomagają nam:

Agencja Kreatywna Hi DESIGN to przede wszystkim kluczowe usługi wizerunkowe dla biznesu. Z pomocą Hi DESIGN "opakujesz" swój biznes od www do gadżetów włącznie.
paranienormalni pomagają for-win
Kabaret Paranienormalni w składzie Robert Motyka, Michał Paszczyk i Rafał Kadłucki od ponad 16 lat bawi, rozśmiesza oraz dzieli się z widzami dobrą energią!
Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych (DFOP) jest związkiem stowarzyszeń. Działa na rzecz organizacji pozarządowych Dolnego Śląska.