Mistrz TENIS 10, Wicemistrz Polski U12 oraz U14 (gra podwójna)

Mikołaj Arent

Mikołaj po raz pierwszy na korcie pojawił się mając zaledwie trzy lata. Zamiłowanie do tenisa odziedziczył po ojcu oraz dziadku - w tej rodzinie tenis to tradycja.

Forehand Mikołaja

Tenis to w przypadku Mikołaja coś więcej niż pasja. To wielka miłość i osobisty pomysł na życie - pragnie zostać zawodowym tenisistą, który będzie w czołówce ATP.

Backhand Mikołaja

Opiekuje się Mikołajem sztab zawodowców: trener motoryki, trener gimnastyki sportowej - no i oczywiście trener tenisa ziemnego Błażej Koniusz.

Mikołaja cechują waleczność i zimna głowa

W tym wieku to naprawdę rzadkie połączenie (10 lat).
Poza kortem Mikołaj myśli i oddycha tenisem. Ogląda mecze najlepszych tenisistów, czyta ich biografie i zasypia widząc się w finałach Wielkiego Szlema…

Dalszy rozwój Mikołaja jest uzależniony od finansów...

…dlatego:

jeśli leży Ci na sercu pomaganie oraz jesteś osobą, która:

  • szuka kreatywnego sposobu na promocję firmy w ramach biznesu odpowiedzialnego społecznie
  • jest fanem tej pięknej dyscypliny, któremu zależy na wsparciu finansowym Jego nieprzeciętnego talentu

Pomagają nam:

Agencja Kreatywna Hi DESIGN to przede wszystkim kluczowe usługi wizerunkowe dla biznesu. Z pomocą Hi DESIGN "opakujesz" swój biznes od www do gadżetów włącznie.
paranienormalni pomagają for-win
Kabaret Paranienormalni w składzie Robert Motyka, Michał Paszczyk i Rafał Kadłucki od ponad 16 lat bawi, rozśmiesza oraz dzieli się z widzami dobrą energią!
Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych (DFOP) jest związkiem stowarzyszeń. Działa na rzecz organizacji pozarządowych Dolnego Śląska.