You are currently viewing Nasi podopieczni z medalami Mistrzostw Polski U12!!!

Nasi podopieczni z medalami Mistrzostw Polski U12!!!

Polski tenis ma wielu utalentowanych zawodników, jednak dwójka z nich – Oliwia Kądzielska i Mikołaj Arent, z pewnością zasługuje na szczególną uwagę.

Oliwia Kądzielska to młoda zawodniczka, która już teraz może pochwalić się imponującymi osiągnięciami. Właśnie zdobyła dwa złote medale na Mistrzostwach Polski U12 – w grze pojedynczej oraz podwójnej. Jej umiejętności i determinacja do bieżącej pracy na treningach są wręcz niesamowite. Mikołaj Arent również może pochwalić się imponującymi osiągnięciami, zdobywając srebrny medal w grze pojedynczej oraz brązowy w grze podwójnej na tych samych Mistrzostwach Polski U12. Gratulujemy zawodnikom, teamom oraz rodzicom – DUŻA sprawa!

Osiągane rezultaty naszych podopiecznych nie byłyby możliwe bez Waszego wsparcia, za które raz jeszcze dziękujemy!

Tenis ziemny jest wyjątkowo drogą dyscypliną, jeśli myślimy o przygotowaniu dziecka do gry na profesjonalnym poziomie. Dlatego też ważne jest, aby rodzice tych utalentowanych dzieciaków otrzymywali pomoc w pozyskiwaniu środków na dalszy rozwój ich kariery. Oliwia i Mikołaj to przykład tego, jak ciężka praca i determinacja mogą przynieść imponujące rezultaty.

Dodaj komentarz