FOR-WIN z nami do mistrzostwa

Celem stowarzyszenia „FOR-WIN z nami do mistrzostwa” jest pomoc w finansowaniu karier młodych, obiecujących tenisistów. Jako miłośnicy tej dyscypliny jesteśmy organizacją non profit – co oznacza, że wszystkie pozyskane środki przeznaczamy na cele statutowe stowarzyszenia.

Obecnie szukamy sponsorów i darczyńców dla dziesięcioletnich Oliwii Kądzielskiej oraz Mikołaja Arenta, którzy trenują z zapałem od 4-go roku życia. Ich marzeniem jest wygranie wszystkich wielkoszlemowych turniejów oraz zdobycie medalu olimpijskiego. Pomimo młodego wieku są bardzo świadomi swoich celów i zdeterminowani na sukces – pracują pilnie na treningach, ponieważ same tego chcą…, zaś w oczach kadry trenerskiej mają nie tylko talent, mają także predyspozycje na wejście do czołówki światowego tenisa. Już serwują piłkę z prędkością 100 km. na godzinę, potrafią też przebić kilkaset piłek z rzędu nie popełniając błędu (obecny rekord wynosi 620 odbić). Dzieciaki trenują bardzo intensywnie przez pięć dni roboczych <często dwukrotnie w ciągu dnia>, w weekend na przemian rywalizując w turnieju lub odpoczywając. Do tego dochodzą: ogólnorozwojówka, gimnastyka, basen oraz edukacja szkolna…

Niestety w Polsce finansowanie tego typu przedsięwzięcia spoczywa wyłącznie na barkach rodziny, dlatego bez pomocy z zewnątrz jest to niemal niewykonalne (koszt wytrenowania zawodnika do poziomu profesjonalnego to wydatek około 2,5 miliona złotych…). Na tą kwotę składają się blisko 14 tys. godzin treningowych, a także koszty podróży, opieki oraz zakwaterowania podczas turniejowych wyjazdowych. Widać jak na dłoni, że talent i determinacja nie wystarczą – dlatego powołaliśmy do życia stowarzyszenie „FOR-WIN z nami do mistrzostwa”.

Osobno idziemy szybciej - razem zajdziemy dalej...

…dlatego:

jeśli leży Ci na sercu pomaganie oraz jesteś osobą, która:

  • szuka wsparcia dla swojego utalentowanego dziecka, które PRAGNIE zostać profesjonalnym tenisistą
  • szuka kreatywnego sposobu na promocję firmy w ramach biznesu odpowiedzialnego społecznie
  • jest fanem tej pięknej dyscypliny, któremu zależy na pielęgnacji wschodzących tenisowych talentów 

Stowarzyszenie FOR-WIN tworzą

pozytywnie nakręceni miłośnicy tenisa ziemnego Sebastian, Ania, oraz Piotr:

Wspierają nas:

Agencja Kreatywna Hi DESIGN to przede wszystkim kluczowe usługi wizerunkowe dla biznesu. Z pomocą Hi DESIGN "opakujesz" swój biznes od www do gadżetów włącznie.
paranienormalni pomagają for-win
Kabaret Paranienormalni w składzie Robert Motyka, Michał Paszczyk i Rafał Kadłucki od ponad 16 lat bawi, rozśmiesza oraz dzieli się z widzami dobrą energią!
Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych (DFOP) jest związkiem stowarzyszeń. Działa na rzecz organizacji pozarządowych Dolnego Śląska.

Wspólnie osiągniemy więcej - Ty również możesz pomóc 🤝